Serdecznie prosimy Państwa Rodziców kandydatów przyjętych do klasy I i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021, którzy składając wnioski, nie podpisali ich w systemie podpisem elektronicznym o dostarczenie do szkoły podpisanych ręcznie wniosków lub uzupełnienie podpisów na wnioskach w szkole, w godzinach od 8:00 do 14:00.

Wszystkich rodziców kandydatów do klasy I prosimy o dostarczenie wypełnionych dodatkowych dokumentów dotyczących nauki religii, uczęszczania do świetlicy szkolnej i na obiady – pliki do pobrania poniżej.

Uzupełnione i podpisane dokumenty prosimy dostarczyć do szkoły:

• jeżeli  Państwo posiadacie podpisy elektroniczne – można przesłać  dokumenty podpisane podpisem kwalifikowanym lub profilem zaufanym na adres e-mail szkoły poczta@sp43.lublin.eu
  • jeżeli nie posiadacie Państwo podpisów elektronicznych – prosimy  ręcznie podpisanie dokumenty wysłać pocztą tradycyjną na adres szkoły lub dostarczyć osobiście i w zaklejonej kopercie wrzucić do urny „REKRUTACJA” wystawionej w holu szkoły przy portierni.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek trudności lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły w godz. 8:00 – 15:00.