Opłaty dla oddziałów przedszkolnych

Rozliczenie-GR-0B-LUTY-2024.pdf

Rozliczenie-GR-0A-LUTY-2024.pdf

LINKI DO POBRANIA

Koszt całodziennego wyżywienia oddziału przedszkolnego

Na dzienną stawkę żywieniową w wysokości 10,50 zł składają się opłaty za:

• śniadanie – 3,00 zł
  • obiad – 5,00 zł
  • podwieczorek – 2,50 zł.

Wpłat za korzystanie z wyżywienia dokonujemy wyłącznie na indywidualne konto żywieniowe

Szkoły Podstawowej nr 43 w Lublinie.

Na dowodzie wpłaty należy podać imię i nazwisko dziecka oraz nazwę oddziału do którego uczęszcza.

W związku z charakterem opłat,  jako publiczno – prawne  i regulowane z „dołu”,  placówka  będzie  naliczać opłaty za wyżywienie  i opłatę za  korzystanie z wychowania przedszkolnego  tylko za faktyczne dni obecności dziecka w oddziale przedszkolnym. Termin opłaty do 10-go każdego miesiąca.

Każdy Rodzic otrzymał indywidualny numer, przypisany do umowy i pod tym numerem znajdować się będzie  informacja o wysokości opłaty, na stronie szkoły w zakładce stołówka oraz wywieszane będą na tablicy ogłoszeń.  Rozliczenie będzie wywieszane do 5 dnia roboczego każdego miesiąca za ubiegły miesiąc.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o dotrzymywanie terminów wpłat.