SIATKARKI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ  NR 43 NAJLEPSZE W LUBLINIE

ORAZ W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Dziewczęta z naszej Szkoły mogą zaliczyć mijający rok szkolny do niezwykle udanych ze względu na sukcesy sportowe, które stały się Ich udziałem. Pierwszy z nich to zwycięstwo w Turnieju Klas Profilowanych o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 5 w Lublinie, który odbył się w listopadzie 2016r. Następnie nasze uczennice okazały się najlepsze w Turnieju Mikołajkowym w którym uczestniczyły wszystkie liczące się drużyny z województwa lubelskiego. Turniej odbył się w grudniu 2016r. na obiektach sportowych Zespołu Szkół Nr 5 w Lublinie.

Wiosna 2017 to udział naszych dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w piłce siatkowej i kolejne zwycięstwo oraz  Tytuł Mistrza Lublina, co dało nam awans do Finału Wojewódzkiego w tej dyscyplinie.

Kolejny największy sukces to Mistrzostwo Województwa Lubelskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt, które nasze dziewczęta wywalczyły po pasjonującej walce w Świdniku.

W chwili obecnej trwają przygotowania do Finału Ogólnopolskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt w którym wystąpią uczennice naszej szkoły :

– PAWLIK JOANNA

– SICZEK DOMINIKA