SZANOWNI  PAŃSTWO  RODZICE!

Uprzejmie informujemy, że od dnia 01.06.2020 r. od godz. 800 do dnia 05.06.2020 r. godz. 1400 trwa rekrutacja uzupełniająca dla wszystkich kandydatów do klas pierwszych szkół podstawowych, na wolne miejsca, na rok szkolny 2020/2021.

Wymagane dokumenty:

Uzupełnione i podpisane dokumenty prosimy dostarczyć do szkoły:

• jeżeli  Państwo posiadacie podpisy elektroniczne – można przesłać  dokumenty podpisane podpisem kwalifikowanym lub profilem zaufanym na adres e-mail szkoły poczta@sp43.lublin.eu
  • jeżeli nie posiadacie Państwo podpisów elektronicznych – prosimy  ręcznie podpisanie dokumenty wysłać pocztą tradycyjną na adres szkoły lub dostarczyć osobiście i w zaklejonej kopercie wrzucić do urny „REKRUTACJA” wystawionej w holu szkoły przy portierni.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek trudności lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły w godz. 8:00 – 15:00.