Zapraszamy uczniów klas VII i VIII (w wieku od 13 lat) do udziału w 1. Polsko–Rosyjskiej Zdalnej Wymianie Młodzieży.

Podczas zdalnych spotkań z uczniami Szkoły nr 46 w Kaliningradzie będziemy budować więzi międzykulturowe w poszanowaniu odrębności narodowej i kulturowej, wzajemnie przezwyciężać bariery, stereotypy i uprzedzenia oraz rozpowszechniać wiedzę o kulturze i dziedzictwie obu narodów.

Wykonamy prace plastyczne, zdjęcia, film i grę interaktywną. Odbędziemy i zrelacjonujemy wyprawę po ciekawych miejscach naszego miasta. Poznamy najciekawsze miejsca i twory kultury Obwodu Kalinigradzkiego. Czeka na Was wspaniała edukacyjna, międzynarodowa przygoda!

Nie czekaj i aplikuj już dziś – liczba uczestników zdalnej wymiany jest ograniczona!

Jeśli chcesz być częścią tego niesamowitego przedsięwzięcia przekaż swój list motywacyjny, w którym opiszesz dlaczego to Ty powinnaś/powinieneś zostać wybrany do grupy projektowej. List przekaż nauczycielce geografii p. Ewelinie Szwaj osobiście lub prześlij na adres mailowy: e.szwaj@sp43.lublin.eu.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 02.11.2021 r.