Szanowni Rodzice dzieci w wieku 5-6 lat, którzy złożyli wniosek podczas rekrutacji do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej na rok szkolny 2021/2022.

Dnia 12 kwietnia 2021 r. o godz. 12.00 zostanie podana do wiadomości informacja o zakwalifikowaniu bądź niezakwalifikowaniu dziecka do placówki. Informacja ta będzie także widoczna w systemie, po zalogowaniu się na konto dziecka.

Dla kandydatów zakwalifikowanych, kolejnym krokiem w procesie rekrutacji jest potwierdzenie przez rodzica woli przyjęcia dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnegoPotwierdzanie woli będzie się odbywało w terminie  od 12.04.2021 r. od godz.12:00 do 16.04.2021 r. godz.15:00.

Deklaracja_potwierdzenia_woli  – wzór do wypełnienia

W celu potwierdzenia woli, rodzic, którego dziecko zakwalifikowało się do placówki:

• jeżeli posiada podpis elektroniczny – może potwierdzić wolę elektronicznie w systemie po zalogowaniu się, używając podpisu kwalifikowanego lub profilu zaufanego jednego rodzica,
  • jeżeli nie posiada podpisu elektronicznego – powinien wydrukować z systemu lub z powyższego linku dokument potwierdzenia woli, uzupełnić go i podpisać odręcznie a następnie dostarczyć dokument do sekretariatu  szkoły lub przesłać scan/ zdjęcie dokumentu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail poczta@sp43.lublin.eu

Elżbieta Pieczonka