Szanowni Państwo Rodzice

Uprzejmie informuję, że w dniach od 1 marca 2021 r. godz. 8:00 do 12 marca 2021r. godz. 15:00 odbywać się będzie rekrutacja kandydatów do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2021/2022.

Rekrutacja odbywać się będzie z zastosowaniem systemu elektronicznego poprzez rejestrację kandydatów na stronie  https://naborp-kandydat.edu.lublin.eu/lublin/, gdzie osoby posiadające podpis kwalifikowany lub profil zaufany, mogą wypełnić wniosek wraz z wymaganymi załącznikami drogą elektroniczną, bez konieczności dostarczania wniosku w formie papierowej do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej (niezbędne są podpisy kwalifikowane obojga rodziców/opiekunów prawnych) lub poprzez dostarczenie wypełnionych wniosków (wraz z załącznikami) do sekretariatu szkoły w wersji papierowej.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek trudności lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły w godz. 8:00 – 15:00. Zapraszamy!

Wymagane dokumenty:

Wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej

Zalacznik_nr_1__Oswiadczenie_o_wielodzietnosci_rodziny_kandydata

Zalacznik_nr_2_Oswiadczenie_osoby_samotnie_wychowujacej_dziecko_oraz_niewychowywaniu_

zadnego_dziecka_wspolnie_z_jego_rodzicem

Zalacznik_nr_3_Oswiadczenie_obojga_rodzicow_lub_rodzica_samotnie_wych._dziecko_

o_pozostaw._w_zatrudn.,_prow._dzial._gospod._lub_gospod._rolnego,_pobieraniu_nauki

Zalacznik_nr_4_Oswiadczenie_obojga_rodzicow_o_zamieszkaniu_w_Lublinie_i_zlozeniu_

rocznego_zeznania_podatkowego_PIT_w_I_lub_III_US

Zalacznik_nr_5_Oswiadczenie_rodzica_lub_rodzica_samotnie._wych._dziecko_o_zamieszk._w_Lublinie_

i_zlozeniu_rocznego_zeznania_podatkowego_PIT_w_I_lub_III_US

Instrukcja_wypelniania_wniosku_2021-2022 w wersji elektronicznej