Szanowni Państwo Rodzice

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 marca 2021 rrozpoczyna się rekrutacja do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2020/2021, kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły.

Rekrutacja odbywać się będzie z zastosowaniem systemu elektronicznego poprzez rejestrację kandydatów na stronie  https://naborsp-kandydat.edu.lublin.eu/lublin/, gdzie osoby posiadające podpis kwalifikowany lub profil zaufany, mogą wypełnić wniosek wraz z ewentualnymi załącznikami drogą elektroniczną, bez konieczności dostarczania wniosku w formie papierowej do szkoły podstawowej (niezbędne są podpisy kwalifikowane obojga rodziców/opiekunów prawnych) lub poprzez dostarczenie wypełnionych wniosków (wraz z załącznikami) do sekretariatu szkoły w wersji papierowej.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek trudności lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły w godz. 8:00 – 15:00. Zapraszamy!

Karta_zgloszenia_dziecka_obwodowego_na rok szkolny 2021/2022

Więcej informacji dotyczących poszczególnych etapów rekrutacji do klasy I  szkoły podstawowej znajdą Państwo na stronie – link poniżej:

Elżbieta Pieczonka