OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 43 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W LUBLINIE
ROK SZKOLNY 2017/2018 – I sem.
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin – Igrzyska Dzieci
w Piłce Nożnej Dziewcząt
zasięg zawodów – miejski awans do dalszych rozgrywek
Sitko Julia 5c
Gagoś Maja 5g Gromek Karolina 5g Kuniewicz Anita 5g Mitura Zuzanna 5g Pogorzelska Nikola 5g |
Lis Katarzyna 6d
Mikulska Natalia 6d Pożak Klaudia 6d Śnieżko Sandra 6d Wawruch Wiktoria 6d Żelazowska Marta 6d |
Opiekun mgr Mieczysław Kasiak
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin – Igrzyska Dzieci
w Piłce Nożnej Chłopców
zasięg zawodów – miejski awans do dalszych rozgrywek
Zalewski Szymon 3
Cyprian Popielec 4e Tomczak Igor 5e Piotr Holcel 5b Kirwiel Szymon 6a |
Chmielewski Adam 6b
Dyś Oskar 6c Sypiański Igor 6d Bartnik Igor 6g Bogucki Arkadiusz 6g |
Opiekun mgr Dominik Jarosz
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin – Igrzyska Dzieci
w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
zasięg zawodów
– miejski, I miejsce – wojewódzki, III miejsce
Rębacz Julia 7b
Amilkiewicz Aleksandra 6c Stepień Wiktoria 6e Prażmo Oliwia 6f Włodarczyk Justyna 6d |
Bociarn Alicja 6g
Anita Kuniewicz 5g Gałan Marianna 5g Bielak Dominika 5g |
Opiekun mgr Iwona Pajdosz
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin – Igrzyska Dzieci
w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
zasięg zawodów
– miejski, I miejsce – wojewódzki, VIII miejsce
Popielec Cyprian 4e
Skiba Marcel 5d Tomczak Igor 5e Kirwiel Szymon 6a Breś Remigiusz 6c |
Dyś Oskar 6c
Woliński Kacper 6f Kosiura Marcel 6f Bubczyk Bartłomiej 6f
|
Opiekun mgr Krzysztof Fit
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
zasięg zawodów – miejski, VIII miejsce
Brzyski Krystian 7b
Ciesielczuk Bartłomiej 7b Malec Patryk 7c |
Pawlusiewicz Oskar 7c
Stępniak Patryk 7c Żelazowski Łukasz 7c
|
Opiekun mgr Krzysztof Fit
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin – Igrzyska Dzieci
w Sztafetach Lekkoatletycznych Dziewcząt
zasięg zawodów – miejski
II miejsce w sztafecie szwedzkiej
IV miejsce w sztafecie 4x100m
Rębacz Julia 7b
Amilkiewicz Aleksandra 6c Stepień Wiktoria 6e Anita Kuniewicz 5g Klin Dominika 6f (rez.) |
Bociarn Alicja 6g
Ceglarska Natalia 5e Bielak Dominika 5g Gałan Marianna 5g Prażmo Oliwia 6f (rez.)
|
Opiekun mgr Iwona Pajdosz
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin – Igrzyska Dzieci
w Sztafetach Lekkoatletycznych Chłopców
zasięg zawodów – miejski
II miejsce w sztafecie 4x100m
III miejsce w sztafecie szwedzkiej
Kirwiel Szymon 6a
Woliński Kacper 6f Kosiura Marcel 6f Zalewski Szymon 5e Tomczak Igor 5d |
Popielec Cyprian 4e
Skiba Marcel 5d Breś Remigiusz 6c Dyś Oskar 6c Bubczyk Bartłomiej 6f
|
Opiekun mgr Krzysztof Fit
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin – Igrzyska Dzieci
w Koszykówce Dziewcząt
zasięg zawodów – miejski awans do dalszych rozgrywek
Szyszka Kinga 6d
Drazd Martyna 6d Krupińska Justyna 6e Kozioł Ewa 6g Wawrzeńska Karolina 5d Wójtowicz Oliwia 5d Bielak Dominika 5g Czyrkowska Aleksandra 5g |
Dyś Wiktoria 5g
Gagoś Maja 5g Gałan Marianna 5g Gromek Karolina 5g Kuniewicz Anita 5g Mitura Zuzanna 5g Pogorzelska Nikola 5g Szulc Julia 5g |
Opiekun mgr Radosław Jasiński
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin – Igrzyska Dzieci
w Piłce Ręcznej Dziewcząt
zasięg zawodów – miejski awans do dalszych rozgrywek
Rębacz Julia 7b
Amilkiewicz Aleksandra 6c Lis Katarzyna 6d Szyszka Kinga 6d Bociarn Alicja 6g Myszorek Anna 6g Mazurek Ewa 5b |
Turowska Julia 5c
Radzik Sandra 5c Sitkowska Nadia 5c Janiszewska Oliwia 5e Mitura Zuzanna 5g Torczyk Dominika 4b Paluha Wiktoria 4b |
Opiekun mgr Iwona Pajdosz
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin – Igrzyska Dzieci
w Szachach – Turniej Drużynowy
zasięg zawodów – miejski, V miejsce
Barańska Aleksandra 5f
Skrok Jakub 5b |
Warchoł Tomasz 5b
Wojnarski Patryk 5b
|
Opiekun mgr Marek Dachno
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin – Igrzyska Dzieci
w Badmintonie – Turniej Drużynowy
zasięg zawodów – miejski, II i IV miejsce
Wroński Jakub 5c
Tandecka Małgorzata 6f
|
Szukała Natalia 6b
Maj Natalia 6f
|
Opiekun mgr Mieczysław Kasiak
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin – Igrzyska Dzieci
w Minisiatkówce „3” Dziewcząt
zasięg zawodów – miejski, IX miejsce
Kozioł Ewa 6g
Myszorek Anna 6g Czapczyńska Małgorzata 5b Kowalczyk Julia 5b Łukianiuk Liwia 5b Mazur Wiktoria 5b |
Stawnicka Oliwia 5e
Deda Patrycja 5f Grotowska Sonia 5f Kołodziejczyk Oliwia 5f Mazur Julia 5f Gagoś Maja 5g |
Opiekun mgr Katarzyna Najman
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin – Igrzyska Dzieci
w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców
zasięg zawodów – miejski,
VIII i IX miejsce w sztafecie 6x25m stylem dowolnym
Podlaszewska Maja 6a
Szmajda Hanna 6a Amilkiewicz Aleksandra 6c Tandecka Małgorzata 6f Krzyżanowska Julia 6g Łukianiuk Liwia 5b Mazurek Ewa 5b |
Baran Szyman 6b
Pacek Krzysztof 6b Bobowicz Maciej 6c Breś Remigiusz 6c Słotwiński Mikołaj 6c Frączek Grzegorz 6d Wiśniewski Adam 5f |
– miejski I miejsce Amilkiewicz Aleksandra 6c
na dystansie 50 m stylem dowolnym (czas 29.31)
Opiekun mgr Krzysztof Fit, mgr Dominik Jarosz
Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Pływaniu
zasięg zawodów – wojewódzkie, I miejsce
Amilkiewicz Aleksandra 6c
na dystansie 50 m stylem dowolnym (czas 28.09)
Opiekun mgr Iwona Pajdosz
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin – Igrzyska Dzieci
w Koszykówce Chłopców
zasięg zawodów – miejski awans do dalszych rozgrywek
Kirwiel Szymon 6a
Breś Remigiusz 6c Dąbrowski Michał 6c Dyś Oskar 6c Koczmara Szymon 6c Krwawicz Bartłomiej 6c Woliński Kacper 6c Woliński Kacper 6f Borowiec Sławomir 5b |
Holcel Piotr 5b
Wojnarski Patryk 5b Wójtowicz Stanisław 5b Żmudzki Mateusz 5b Szarlip Jakub 5c Pać Jan 5d Omiotek Rafał 5d Skiba Marcel 5e
|
Opiekun mgr Krzysztof Fit
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Piłce Siatkowej Dziewcząt
zasięg zawodów – miejski awans do dalszych rozgrywek
Gajek Konstancja 7c
Owczaruk Julia 7c Pawlik Joanna 7c Piękoś Karolina 7c
|
Siczek Dominika 7c
Wziątek Patrycja 7c Szymborowska Olga 7d Zgliniecka Anna 7d
|
Opiekun mgr Tomasz Szewczuk
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin – Igrzyska Dzieci
w Tenisie Stołowym – Turniej Drużynowy
zasięg zawodów – miejski, III miejsce
Tomasiak Jakub 5c Kamiński Bartłomiej 5c
Opiekun mgr Dominik Jarosz