Egzamin ósmoklasisty odbędzie się w dniach:  24.05.2022 r. – j. polski; 25.05.2022 r. – matematyka;  26.05.2022 r. – j. angielski

Egzamin rozpoczyna się o godz. 9:00, dlatego też uczniowie klas ósmych przychodzą w tych dniach do szkoły na godzinę 8:30. Przed wejściem do sali egzaminacyjnej uczniowie losują nr stolika i zajmują wyznaczone miejsce w sali.

Przydział sal egzaminacyjnych – kliknij link.

Poniżej znajdziecie Państwo informacje dotyczące organizacji pracy szkoły w dniach odbywania się egzaminu próbnego ósmoklasisty.

W dniach 24 – 25. 05.2022 r. po wejściu do szkoły wejściem głównym:

• uczniowie piszący egzamin w sali nr 1 i 2 schodzą do szatni, przechodzą dołem i wychodzą z szatni klatką schodową w II segmencie – przy pokoju nauczycielskim. Uczniowie zostawiają kurtki w szatni na dole, a pozostałe zbędne podczas egzaminu rzeczy (np.: telefon komórkowy, torebka) zostawiają w sali 20 (piszący w sali nr 2) lub w sali 113 (piszący w sali nr 1) i dopiero wówczas wpuszczani są na sale egzaminacyjne, po wylosowaniu nr stolika.
  • uczniowie piszący egzamin w sali nr 3 schodzą do szatni, gdzie zostawiają kurtki a następnie wracają do holu głównego i klatką schodową obok sekretariatu przechodzą na I piętro przy stołówce szkolnej. Tam w sali „akwarium” zostawiają wszystkie zbędne podczas egzaminu rzeczy (np.: telefon komórkowy, torebka) i wpuszczani są na salę egzaminacyjną, po wylosowaniu nr stolika..
  • uczniowie piszący egzamin w salach od nr 4 do 10 oraz nr 22 schodzą do szatni, gdzie zostawiają kurtki i wraz z czekającym w szatni członkiem komisji, przechodzą do wyznaczonych sal.

Nie zostawiamy wskazanych rzeczy w szatni.

W dniu 26. 05.2022 r. po wejściu do szkoły wejściem głównym:

• uczniowie piszący egzamin w salach od nr 4 do 9 schodzą do szatni, gdzie zostawiają kurtki i wraz z czekającym w szatni członkiem komisji, przechodzą do wyznaczonych sal.
  • uczniowie piszący egzamin w salach od nr 10 do 22 schodzą do szatni, gdzie zostawiają kurtki, przechodzą dołem i wychodzą z szatni klatką schodową w II segmencie – przy pokoju nauczycielskim.

Uczniowie po wyjściu z szatni udają się przed wyznaczoną salę lekcyjną gdzie losują nr stolika i są wpuszczani do sali. Wszystkie zbędne podczas egzaminu rzeczy (np.: telefon komórkowy, torebka) zostawiają w wyznaczonym miejscu w sali, tak by po skończonym egzaminie móc opuścić salę nie zakłócając pracy innym.

Nie zostawiamy wskazanych rzeczy w szatni.

W związku z powyższym dni 24 – 26.05.2022 r. są to dni wolne od zajęć dydaktycznych dla klas I – VII szkoły podstawowej.

W tych dniach funkcjonowała będzie świetlica szkolna – zajęcia opiekuńczo – wychowawcze, w godz. 7:30 – 15:30 oraz stołówka szkolna – dla dzieci przebywających w świetlicy szkolnej.

Biblioteka szkolna pracuje w tych dniach w godz. 8:00 – 15:30.

Oddziały przedszkolne pracują bez zmian.

Uczniowie zgłoszeni do opieki w świetlicy szkolnej i uczęszczający do oddziałów przedszkolnych – w tych dniach muszą przyjść do szkoły najpóźniej na godz. 7:30.

Elżbieta Pieczonka