Uprzejmie informujemy, że dnia 2 czerwca 2023r. w godz. 8:50 – 13:30, na terenach szkolnych, odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka.  Organizatorem jest Rada Rodziców we współpracy z nauczycielami i dyrekcją szkoły.

Z tej okazji dla uczniów naszej szkoły zaplanowano wiele atrakcji, m. in. dmuchane zjeżdżalnie, fotobudka, zabawy z animatorami, malowanie twarzy, gry i zabawy sportowe, happening baśniowy itd.

Uczniowie klas 0 – VIII nie będą mieli w tym dniu zajęć dydaktycznych, lecz pod opieką wychowawców i wyznaczonych nauczycieli wezmą udział w grach i zabawach na terenach zielonych szkoły. Aby mieć na czym usiąść, np.: by odpocząć, uczniowie mogą, w tym dniu, przynieść do szkoły maty piknikowe lub koc.

Stołówka i biblioteka szkolna w tym dniu pracują bez zmian.