Dzień 1 czerwca był dla grupy 0 „b” pełen wrażeń. Na dzieci czekała słodka niespodzianka. Przedszkolaki wraz z paniami wybrały się do cukierni na pyszne lody. Ta zimna i jakże smaczna niespodzianka sprawiła dzieciom ogromną radość. Każde dziecko mogło samodzielnie wybrać swój ulubiony smak. Wspaniale patrzeć na uśmiechnięte i kolorowe od lodów buzie dzieci. Wyjście do cukierni dla małych jak i starszych smakoszy nie było tylko słodką niespodzianką na Dzień Dziecka, ale także okazją do przypomnienia sobie zasad obowiązujących podczas wyjść poza teren szkoły oraz umiejętnego zachowania się w miejscach publicznych. Po smacznym poczęstunku, wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do szkoły.