W środę 5 maja dzieci z oddziału przedszkolnego 0b w Szkole Podstawowej nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie wzięły udział w #challengeniebieskiemotyle2021.

Celem akcji zainicjowanej przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.

Dziękujemy za nominację oddziałowi przedszkolnemu 0a ze Szkoły Podstawowej nr 43 w Lublinie
i nominujemy do wyzwania:

1. klasę 3e ze Szkoły Podstawowej nr 43 im. I. J. Paderewskiego w Lublinie
    z wychowawczynią p. Małgorzatą Rakowską,
  2. Monikę Zubrzycką wraz z grupą z przedszkola nr 56 w Lublinie,
  3. Weronikę Woch z klasą

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste.

Wystarczy:

– Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).

– Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.

– Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com

Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

– Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin. Trzymamy kciuki za nominowane osoby i życzymy powodzenia!