Piątym lubelskim kawalerem Orderu Uśmiechu została Pani Alicja Barton, wolontariuszka, która działa na rzecz chorych dzieci, autorka bajek, poetka. Znana również z audycji radiowej „Jaśkowa Babcia”. Uroczystości odbyły się w sali widowiskowej Centrum Spotkania Kultur, a odznaczenie wręczył Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak. Uśmiechy nie schodziły z twarzy dzieci oraz bohaterki Gali Pani Alicja Barton, nawet po wypiciu soku z cytryny, który podała uczennica Naszej Szkoły Patrycja Głaczkowska z klasy 2f. A na scenie Pani Alicji towarzyszyły dzieci w tym chłopiec Naszej Szkoły Michał Głaczkowski z klasy 4h. W tej uroczystości uczestniczyły też zespoły tanecznej Naszej Szkoły: Zespół tańca ludowego „Cekinek” oraz Zespół taneczny „Mozaika”.