Szanowni Rodzice!

Jeśli do dzisiaj nie jesteście zdecydowani czy wasze sześcioletnie dziecko od września 2016r  ma pozostać w przedszkolu, pójść do oddziału przedszkolnego w szkole czy też pójść do klasy I szkoły podstawowej zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami (w formie artykułów opracowanych przez nauczycieli naszej szkoły pracujących obecnie z uczniami klas I, wśród których znajdują się dzieci, które swoją przygodę ze szkołą rozpoczęły w wieku 6 lat oraz zdjęć, obrazujących sposób pracy z dziećmi w klasie I – czyli przede wszystkim ADAPTACJA  DZIECKA  W  SZKOLE – w pierwszych miesiącach nauki  oraz  NAUKA  PRZEZ  ZABAWĘ).

Sześciolatek w szkole

Dlaczego sześciolatki w szkole to dobry pomysł?

Zachęcamy również do  odwiedzania innych stron internetowych opisujących funkcjonowanie dzieci sześcioletnich w szkole.