HARMONOGRAM

rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020

w dniu 2 września 2019 r.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 w dniu 2 września 2019 r. odbędzie się według poniższego harmonogramu:

• klasy IV i Vgodz. 800 – spotkanie w sali widowiskowej

godz. 830 – spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych

• klasy VI – godz. 830 – spotkanie w sali widowiskowej

godz. 850 – spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych

• klasy VII i VIII  – godz. 830 – spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych

godz. 900 – spotkanie w sali widowiskowej

O godz. 915 uczniowie klas IV – VIII oraz uczniowie klas II i III, którzy spotykają się z wychowawcami przed szkołą, wspólnie idą do kościoła pw. Św. Andrzeja Boboli na Mszę Św. (godz. 945 – 1030). Po uroczystej Mszy Św. uczniowie pod opieką wychowawców wracają na teren szkoły, skąd uczniowie klas IV – VIII wracają do domów a uczniowie klas II i III wchodzą do szkoły i biorą udział w uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego według poniższego harmonogramu:

• klasy II i III – godz. 1100 – spotkanie w sali widowiskowej

godz. 1130 – spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych

• klasy I – godz. 1130 – spotkanie w sali widowiskowej

Uczniowie klas IV i I czekają na wychowawców przed szkołą (lub w holu szkoły przy wejściu głównym, gdyby padał deszcz) i pod ich opieką udają się do sali widowiskowej na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

W dniu 2 września 2019 r. uczniów obowiązuje strój galowy.

Oddziały przedszkolne nie mają uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego – przychodzą na zajęcia w godzinach pracy zerówki.