20 i 21 czerwca, jak co roku,  odbyły się w naszej szkole uroczystości, na których został podsumowany mijający rok szkolny 2016/2017.

Pani wicedyrektor Ewa Juszczewska wręczyła dyplomy i nagrody uczniom biorącym udział w licznych konkursach szkolnych i międzyszkolnych. Uczniowie i nauczycielki poszczególnych klas pomagali pani dyrektor uświetnić to wyjątkowe wydarzenie krótkim programem artystycznym. Byli to: zerówkowicze wraz z nauczycielką Weroniką Sołdek, pierwszoklasiści z nauczycielkami Katarzyną Machnikowską i Katarzyną Jawiarczyk, uczniowie klasy II b i II d z nauczycielkami Renatą Ciok oraz Barbarą Skułą, uczniowie klasy III h i III j z nauczycielkami Magdaleną Figiel oraz Agatą Traczykiewicz.

Uczniowie naszej szkoły zdobyli w tym roku naprawdę wiele nagród i wszyscy gromko oklaskiwali sukcesy swoich koleżanek i kolegów.

Dyrekcja i cała kadra pedagogiczna jest bardzo dumna z tak wielu osiągnięć uczniów naszej szkoły, a w przyszłym roku szkolnym wspólnie będziemy starać się o kolejne tak liczne sukcesy.

Podsumowanie w klasach O i I – kliknij TUTAJ

Podsumowanie w klasach II – kliknij TUTAJ